| GrellSutcliff a întrebat:

Vreau sa imi fac niste shuvitze. si mama nu vrea sa ma vopseascachatterbox... ce shprayuri cu vopsea dinaia care se ia la spalat jtitzi?[dar sa fie pe mai multe culori.] sunt bruneta ce culori mi-ati recomanda pentru shuvitze.multumesc anticipat! >:*:Xbig grin

5 răspunsuri:
| aDDa_4644 a răspuns:

Din punctul asta de vedere brunetele sunt cele mai norocoase...
Poti folosi orice culoare evita: blondul[prea tiganesc si de prost gust]:* succes

| ȘtefiȘtef a răspuns:

-Rosii
-Verzi
-Roz
-Mov
-Albastru
Poti sa le incerci pe rand sau mai multe deodata...Eu mai am de asteptat 6 ani pana sa imi fac suvite :X:X:X Si nu dinalea care se iau la spalat. Abia astept!

| lightblueC a răspuns:

Mov, Albastru... Dsr sa stii ca spray-urile alea sunt ca fixativ-ul... adica dupa ceva timp parul se imbacseste si devine tare. Am folosit si eu spray-uri colorate.

| anne_7905 a răspuns:

Blonde rockate
:-D
raised eyebrows
fa si u blonde si roskte
vezi ce iese
ori mov
sau blonde cu gri ar iesi dragute
winking

| Lorena_3032 a răspuns:

Pe brunet nu-ti iese decat niste reflexii cu spray-urile.