| muta a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma fac si eu reprezentant la avon si nu stiu si eu nici un sait de inscriere imi puteti spune si mie va rog frumoss dau frunda!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| CrazyAlexa a răspuns:

Daca vrei poti sa fii la ladyshappy E mult mai simplu si mai frumos decat la avon, nu esti obligata sa faci o comanda la nu stiu cat timp si nu primesti amenda, si la giada rome daca vrei si la fiecare comanda primesti bijuterii cadou big grin daca doresti lasa`mi mesaj big grin

| muta explică (pentru CrazyAlexa):

Da as dori da nu stiu cum sa fac si ce sa fac

| CrazyAlexa a răspuns (pentru muta):

Pai o sa ti las un mesaj cu id. meu :*