| Anonymous_4006 a întrebat:

Vreau sa-mi dau un pierce in buza acasa. si as vrea sa stiu cam tot ce.ar trebui sa stiu; ce sa folosesc, cum sa dau pierce'ul, cum sa dezinfectez dupa aia etc. merci.

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Mai bine bgati-l in pi2da

| ReveuseKaari a răspuns:

Chiar nu te sfătuiesc să ţi-l dai acasă! Mai bine du-te la salon, dai câţiva bani şi e făcut de un profesionist şi nu se infectează dacă ai grijă de el. Aşa, dacă ţi-l dai acasă sunt riscuri mult mai mari. Succes.

| Anonymous_4006 explică:

@cristianorudi7 raspunde la intrebare sau nu mai raspunde deloc. nu. mi pasa parerile tale, nigga.
@Reveusekaari nu prea stiu cum sta treaba cu salonul. m.am gandit si eu. Si ai dreptate, e mai sigur acolo. Merci.