| darius9811 a întrebat:

Vreau sa-mi fac freza gen:intr-o parte.Dar nu stiu cum.
Am gel de par si sprey de par dar nu stiu cum sa mi-l fac.Sunt tuns la teral si in spate scurt si in fata am parul mare.
Vreau sa am freza dinasta: http://files.myopera.com/......2404_n.jpg
sau
http://data.whicdn.com/......_large.jpg

9 răspunsuri:
| BiaaMikaleson a răspuns:

Mnooo..never nu o sa arati ca el..si cu operatii si cu freza, tot n-o sa arati ca el.

| Makem a răspuns (pentru BiaaMikaleson):

Hai nu ma nebuni

| laurica2001 a răspuns:

Zaaaaaaayn; 3 Ai făcut o alegere bună când ai ales să te tunzi ca el. ♥

| Ge0steAua a răspuns:

Deci trebuie sa ai parul moale intai apoi stai cu capul in jos si iti dai cu fixativ stai vreo jum de min nu il lasi sa se usuce! apoi iti dai cu apa parul fiind neuscat va lua o forma de parca este dat cu spuma si te usuci cu prosop nu cu feon si parul tau va putea fi modelat in orice fel>winking sper ca te-am ajutat

| Ge0steAua a răspuns:

Deci trebuie sa ai parul moale intai apoi stai cu capul in jos si iti dai cu fixativ stai vreo jumatate de minut nu il lasi sa se usuce! apoi iti dai cu apa parul fiind neuscat va lua o forma de parca este dat cu spuma si te usuci cu prosop nu cu feon si parul tau va putea fi modelat in orice fel>winking sper ca te-am ajutat

| darius9811 explică:

Mersi Xenon95!

| Piticccccc a răspuns:

Vrei sa arati ca Dj Malik, asta e de bine, inseamna ca ai gusturi big grin.
P.s. a 2 poza nu e el happy

| oDirectioner a răspuns (pentru Piticccccc):

Exact ♥ O Directioner, Me gusta ♥ Vas happenin'? *-*

| Xenon95 a răspuns:

Sall.merge cand il usuci cu feonu sau dupa ce il faci cu placa el este moale...tit iei un tub de fixativ de preferat taft 5, stai cu capul in jos si iti dai ..ridici capul si il asezi usor intr-o parte cu mana u de unul singur..nu este delloc greu..si eu am aceeasi freza