| CiciLoveU a întrebat:

Vreau sa-mi pun pierce in buza de jos si am cateva intrebari
1.doare?
2.curge mult sange?
3.se cunoaste gaura?

o sa mi-l fac acasa deoarece mama nu e de acord si nu ma pot duce la salon
nu accept raspunsuri gen: nu iti face, etc
Funda

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

1.Da, normal ca doare.
2.Da, curge mult sange.
3.Da, se cunoaste gaura chiar si dupa ce trec multe luni.
O prietena si-a facut acasa, asa cum vrei tu sa iti faci, dar sa nu faci aceeasi greseala ca ea.A vrut sa isi faca cu un ac...dar nu mergea. Apoi a luat o.egreta cred ca se numeste, a dezinfectat-o (fa si tu asta neaparat daca nu vrei sa ajungi la spital) si in loc sa bage impinga acul normal.l-a impins in sus, o dormit cu egreta aia in buza vreo 2 seri, si dupa aia cand sa isi puna piercu, ii statea in suslaughing. Ca si-a facut gaura aiurea.Si folosea mereu iod sa se dezinfecteze, acu i so astupat gaura! Sincer, nu iti recomand sa iti faci, iar daca chiar vrei, du-te draguta la un salon ca astea nu se fac acasa.
In buza sunt o gramada de vase de sange, daca iti spargi unul ai patit-o. Faci hemoragie.Nu e de gluma!

8 răspunsuri:
| delia_6094 a răspuns:

Doare curge sange si daca mama ta zice nu are motivele ei si daca ti-l faci acasa risti sa te infectezi.Nu ca as avea unul dar stiu crede-ma sau la salon sau nicaieri!

| MuJaRdIn a răspuns:

In care buza de jos?happy cea din stanga sau cea din dreapta?happy

| MuJaRdIn a răspuns:

Pai daca il faci tu o sa te doara putinhappy la salon e alta treaba

| MickyloveAndySixx a răspuns:

1. duare f putintongue
2. daca esti ca mine curge sange daca esti ca altii nu iti gurge multwinking
3. fain si eu mi-am facut acas tongue fatil cu branula tongue si nu patesti nimicwinking dar trebuie sa lucrezi repede mie mi lo facut un prieten tongue (sa porti manusi daca faci tu dac nu pune pe cineva tongue si ai grija sa nu nimeresti vena aia de care se tot zice chatterbox big grin) SUCES!:X

| ByMine a răspuns:

1...nu doare deloc.Ma dispera astea care zic ca doare, acum depinde si de tine, eu n-am simtit nimic...
2.Nu mi-a curs sange deloc, dar sunt si la care le curge
3.nu se prea cunoaste, nu e ca in ureche...

| StefaniaStefania a răspuns:

Pai gaura iti ramane si faza naspa e ca, daca nu o sal mai vrei o sa trebuie sa stai vreun an cu gaura asa ca sa se astupe.eu nu am dar am o colega care si-a pus in limba si un baiat in buza, cum vrei tu.pe el l-am vazut fara pierce si arata naspa cu gaura aia.mai bine iti faci in limba.

| iuliussha a răspuns:

Nu prea doare ssi eu mi-am dat la scoala si nu curge sange:* se cunoaste foarte putin.

| mika444 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la salon. Daca il faci acasa risti sa te infectezi sau sa gresesti locul.