| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scap si eu de,, aripioare,,! Sfaturi! Primul primeste funa si restul vot!

Răspuns Câştigător
| alice_6048 a răspuns:

Buna, incearca exercitiile Pilates, sunt foarte bune dar trebuie sa ai rabdare!
http://www.exercitii-abdomen.ro/exercitii-fizice-pentru-acasa.html

2 răspunsuri:
| Fantasy a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi. daca as stii te-as ajuta

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

Pai incerci cu una apoi incerci fara sau fara ele pe sub apa si apoi pe deasupra daca nu poti te straduiesti mult cum am facut si eu daca ai vazut la altcineva inoti ca o broasaca sau dai din piciore sus si jos si din maini ca broasca. Funda plzzzz am doar 4 te roggsad