| LoveKidd a întrebat:

Vreau si eu niste coafuri simple pentru. scoala. Nu stiu cum sa-mi mai fac parul. FUNDA! Merci.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa-l spic, in coada sau lasa-l pe spate

| deya100 a răspuns:

Uite cateva idei:
Fa-ti in varful capului un coc dragut.
Poti impleti parul iar a doua zi sa fie un pic creponat ii adaugi o fundita si este foarte simpatic.
O codita simpla intr-o parte!

Sper ca ti-am dat cateva idei!
Fundita? puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

| KarinaM a răspuns:

Lasa-l desprins, fa-l impletit sau coada de peste, spic... nu stiu schimba coafura

| LoveKidd explică:

Impletit si coada il fac mereu... Vreau ceva simplu, dar simpatic.