| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi pentru a fi o persoana foarte placuta, eleganta...ce accesorii pot folosi chiar si in timpul scolii tinind cont de faptul ca in scoala mea uniforma e obligatorie... ceva ce sa se asorteze culorii verde a sacoului?
Merci anticipat :**

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Important este ca accesoriile, hainele si stilul pe care il porti sa te reprezinte.
La sacoul verde poti lua o pereche de blugi skinny negri, cu o camasa alba/ negra.

| ema_2625 a răspuns:

Îţi poţi lua o pereche de blugi verzi,negri sau albi mulaţi,o cămaşă mulată albă,un lănţişor finuţ,o eşarfă albă,verde cu negru,verde cu alb, un machiaj natural, ghetuţe negre sau albe. Piesele le poţi combina. Poţi lua un fes verde, alb, negru etc.