| Cor1nnnaa a întrebat:

:* Vreau si eu niste sugestiii love struck in ce as putea sa ma imbrac pentru revelion orice in afara d rochie big grin am tocuri foarte inalte cu platforma si negre. Ce as putea sa iau big grin? Ms big hug vot+funda

Răspuns Câştigător
| JustLOvex a răspuns:

Pai ar trebui lejer si in acelasi timp sofisticat.
Hmm. poate ceva mai simplu:
Niste colanti negri:
http://www.google.ro/......tp?/imgres si o vluzita cu paiete
http://www.google.ro/......tp?/imgres [se poarta animal print!]
si nu stiu ceva deasupra.un cartigan ceva:x!
Oricum Sarbatori fericite si la multi ani!:d

4 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Poti sa iei niste pantaloni negri stramti sau colanti, un tricou vaporos cu volanase mai lungut, un bolero mai sclipicios si accesorii. Cred ca ar merge foarte bine cu tocurile.

| GiuliGiulia a răspuns:

Pai ia-ti niste iegari negri si poti sa iti iei o bluzita alba mai lunguta si niste cizmulite mai lungi negre ti-ar sta superb :* Sper ca iti este de ajutor:**

| GiuliGiulia a răspuns:

Pai poti sa iti iei niste iegari negri o bluza alba mai lunga si cizmulitzele alea ti-ar sta absolut minunat! :* sper ca ti-am fost de ajutor ♥♥:*