| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu sa fac niste sedinte de electrostimulare. Am citit informatii despre, dar as vrea sa stiu daca a facut careva si cat de eficient e, si cum e, daca doare sau nu, eu mi-am luat o centura din aia, dar pisca ingrozitor.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu am facut si acasa cu o centura si la salon de 2 ori cate 10 sedinte si n-a dat aproape deloc rezultate. Dupa parerea mea este o pierdere de bani si de timp. Dar am si cunostinte, care au fost multumite de relultate. Poate la tine va functiona. Succes!winking

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@zayidee, ma bucur, ca ti-am fost de folos macar un pic. Mersi pentru apreciere!winking

| mihaibrasov a răspuns:

De ce nu te bagi la 220 de V? sa vezi acolo electrosuperstimulare.