| biutzaB a întrebat:

vreau si eu un sampon bun pentru par gras care sa imi faca parul curat si voluminos...dar sa fie bun!

1 răspuns:
| Gabytzaa98 a răspuns:

La firma Lady's este sampon cu extract de urzica numit KALEA si vine cu un balsam (platit separat), este foarte bun pentru parul gras, lipsim de volum si stralucire. Samponul de la KALEA este 8 lei iar balsamul 7 lei.Iti fac reducere daca le cumperi pe amandoua si platesti in loc de 15 lei. doar 10-11 lei. Poti sa le achizitionezi de la mine, astept raspuns la idu-l de mess : x_pupz_x@yahoo.com. Sper ca am fost de folos :*