| cristina_7025 a întrebat:

TPU love struck am parul pana la umeri, saten, in scari si nu prea mai stiu cum sa-l aranjez puppy dog eyes m`am saturat sa-l indreapt mereu cu placa sau eventual sa`mi fac cateva bucle...ma puteti ajuta cu ceva idei cum sa mi`l prindbatting eyelashes. Multumes xD`!

3 răspunsuri:
| Alexandra_6566 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ~x(...

| Andreiutza_1421 a răspuns:

Ai putea sa il impletesti cosita sau sa il intizi cu placa si sa il orientezi spre interior, sau sa il, prinzi la spate cu un cleste de par, sau sa iei din stanga si din dreapta cate o suvita si sa le aduci la spate prinzandu-le cu un ac de par. sper sa te pot ajuta. Pa pa!

| happyendings a răspuns:

Poti sa iti iei bretonul(in scari sau drept), sa-l tapezi tare si sa il prinzi sus.Sau sa-ti faci in josul urechilor 2 cozi.Arata bine, dar tapatul cam strica parul.