| cocacola_7093 a întrebat:

Buna TPU:X am si eu niste intrebari: 1.cat costa crema de epilat de la veet(cel mai mic si cel mai mare pretbig grin)? 2.as vrea sa-mi fac suvite dar nu stiu ce culoare, plus ca am parul inchis la culoare, si nu vreau sa folosesc decolorant...deci ce culoare sa-mi fac suvitele si cat costa vopseaua(una mai mica)big grin? app nu vreau raspunsuri gen:nu e bine sa folosesti crema de epilatbig grin... funda+votbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Georgiana_7664 a răspuns:

1.Pai la crema in jur de 20 lei.
2. Daca ai parul inchis la culoare ai putea sa iti faci mai intai suvite cu decolorant si dupa iei de la farmacie violet de gentiana si le faci move sau albastru de metil si le faci albastre.cum vrei.