| Sorina_3380 a întrebat:

Buna trec clasa a7a si vreaus aimi iau acestia didasi http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 da nu stiu de unde sa ii iau din bucuresti dar nici 2 milioane nu vreau sa dau pe ei pana in 2 milioane dau fundita pup:X

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

I-am vazut, daca mai tin minte la Nike in mall Vitan dar si la Intersport din Vitantis

7 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Vai n-aş purta aşa ceva nici de mi-ai da bani. rolling on the floor

| yumeee a răspuns:

Nu, cu papuci normali, nu cu roz. bine că n-au şi paiete. rolling on the floor
Sau capete de scheleţi. Notează că eu nu te-am jignit pe tine, ci pe papuci.
Totodată, după cum prea-bine vezi, eşti singura care m-a "peticit" cu un Nefolositor.
Nu ştiu cum îmi voi reveni din depresie!

| SMTHING a răspuns:

Pai sunt 2 milioane pentru ca sunt rezistenti =x...Eu am avut adidsi din astia doar ca pe mov...Chiar daca e criza nu te ieftini! Sunt foarte rezistenti! Si eu trec in a 7'a =x

| al3xxandra a răspuns:

Am vazut asa intr-un magazin specializat pe nike. costa acum 2 luni 270 de ron( 2 milioane 700) am vazut asa la iasi

| Deutza97 a răspuns:

Pai de ce nu dai comanda pe acel site si pana incepi scoala vine...

| Sorina_3380 explică:

Scuzati-ma dar nu am scris eu intrebarea este cam penibil big grinsad

| Sorina_3380 explică:

Mai Yumee ai niste gusturi de... atunci tu cu ce te incalti cu fesu?