| Anamaricorchesana a întrebat:

Buna tupu, am o intrebare am fost un saten deschis si acuma vreau sā ma fac o culoare mai Inchisa oare imi va iesi. Ca m-am mai facut odata tot asa inchisa si dupa o Saptamna si ceva mi -a iesit culoarea si a revenit

1 răspuns:
| alexia29 a răspuns:

Depinde ce vopsea ai folosit (calitativ), dar daca esti saten deschis, normal, iti va iesi daca vrei o culoare mai inchisa cum ar fi ciocolatiu, brunet, etc. Una dintre cele mai bune vopsele de par este Kallos-ul sau Londacolor :p