| ad28forte a întrebat:

Bună tuturor! Am o întrebare dedicată fetelor in mare parte.
A folosit cineva crema anestezică "Romla", pentru a reduce durerea cauzată de epilarea cu ceara?
Scuzați-mă ca am pus întrebarea in aceasta categorie, dar aici am vazut ca se primesc răspunsuri in cel mai scurt timp. Multumesc!

1 răspuns:
| Vanesa87 a răspuns:

Cremele anestezice isi fac efectul diferit de la o persoana la alta, totul tine de firul de par textura pieli, sensibilitate etc.pentru mine a functionat ok pot spune, mai pe partea inghinala, dar am prietene care nu au fost asa multumite, am incercat si Dr.Numb mi se putin mai buna