| Rooooooooooxi a întrebat:

Am parul ondulat cam pana la umeri.Stiti vreun fel in care sa mi-l prind pentru scoala pentruu ca nu mai am idei dar fara prins in coada pentru ca nu imi sta bine.Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Loredana_5493 a răspuns:

Incearca o bentita si sa-ti lasi si cateva suvite in afara sau un coc dragut tot cu suvite lasate.Sigur iti va sta minunat mai ales cocul cu parul cret. Sper sa-ti placa.happy

3 răspunsuri:
| xKiddutz a răspuns:

Idem loredana, sau ai putea intr-o clamitsa. big hug sa ti`l prinzi pe cel din fata, ca sa nu iti vina in ochi, sau ai putea sa iti pui o bandana... ca sa iti stea si in al 2-lea rand te protejeaza de soare.

| Laviis a răspuns:

Impletesteti o coada intr-o parte. Funda?!

| Sorina_8036 a răspuns:

Salut! Roxana de ce nu incerci sa-ti impletesti o coada dar nu pina la sfirsit, iar cu parul care ramine neimpletit sa-l stringi in coc sau sa-l lasi pe spate.Cred ca ti-ar sta bine.