| alinutz_3504 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cunoscatori. Mentionez ca am 16 ani si as vrea sa stiu ce pot face pentru a fi mai atragator( cum sa imi fac parul si din astea) care stie va rog sa imi ziceti.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Pentru par :ia-ti o placa de par si fa-ti-l cumva ciudat...pentru haine cumpara-ti tricouri misto... daca am inteles ca esti baiathappy

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Pentru par :ia-ti o placa de par si fa-ti-l cumva ciudat...pentru haine cumpara-ti tricouri misto... daca am inteles ca esti baiathappy a si ceva f important ia-ti niste esarfe la moda(fetele sunt inebunite)dupa baietziii cu esarfi la gatlaughing