| Denniiisa a întrebat:

^.^ Am si eu o problema sad

Deci am inaltimea de 1.63 iar la picior port 39-40 x_x
Am picioarele foarte lungi si facute >- am un corp frumos deoarece practic handbalul de performanta :d. Asta este alta poveste >:". Deci : Nu pot sa port blugi strimti sau colanti deoarece am talpa foarte mare si se vede urat sad Cum fac sau ce fac pentru a putea ascunde acest " defect ". Ce pot sa fac? thinking Multumesc de ajutor! big hug Take care! ^.^

4 răspunsuri:
| Banannie a răspuns:

Si eu port 39-40, dar am 1, 70. Am avut o perioada in care eram foarte complexata de chestia asta, in fine... Pai daca tot ai 1, 63 cred ca purtand tocuri nu s-ar mai observa asa rau, deci axeaza-te mai mult pe incaltaminte cu toc f inalt thinking

| nesuferit a răspuns:

Si eu am un corp frumos dar totusi nu tip in gura mare laughing

| Denniiisa explică (pentru nesuferit):

Urat din partea ta sa spui asta oh go on Si sa stii ca nu am vrut sa ma laud straight face Dar asta ewinking Lumea e rea oh go on

| DjCosmyn a răspuns:

Incearca sa nu porti pantaloni prea stramti dar nici prea largi, lejeri si adidasi, pandofi sau ma rog mai stramti dar comoziwinking pls funda