| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, am un prieten care imi tot face critici la cum ma imbrac, ati putea sa imi dati niste sfaturi sau linkuri cu paginii in care scriu cum se le potrivesti mai bine, care merge mai bine.
Multumesc! Dau funda >big grin

Răspuns Câştigător
| sternocleidomastoindian a răspuns:

Hei..Sincer mi se pare putin jicnitor la adresa ta sa iti spun asta...imbraca-te cum vrei si simti! Daca nu ii place lui, atunci inseamna ca nu te place asa cum esti.

3 răspunsuri:
| ARF a răspuns:

Eu zic sa nu faci nicio schimbare. Daca tie iti place cum arati, ramai asa. Ca doar oamenii nu te pot schimba. + ca fiecare este frumos in felul sau happy.

| ℜëßëℓå a răspuns:

Ok, chiar nu ii inteleg pe cei carora le pasa cum se imbraca. Eu pun ceva aiurea si baieteste pe mine si gata. Nu te mai stresa sa arati bine, arata cum vrei tu. Creeaza-ti un look anume. Eu, de exemplu, ma imbrac in o combinatie de emo, hippie, goth si baietesc. Asa e mai simplu, ca su nu te mai agiti sa arati bine sau mai stiu eu ce. Si cand iti mai zice cineva opinia lui spune-i ca te doare-n cot de ce crede si gata.

| AUDIQ a răspuns:

Nu stiu cum tu, dar fiecare e frumos in stilul sau. Daca iti face critici inseamna ca totusi este o problema, lasa el sa-ti sugereze)))daca te tot critica