| papushBBY a întrebat:

Buna tuturor!
Anul acesta voi merge la liceu si fiind un liceu onorabil si destul de prestigios nu ma pot hotara cum sa ma imbrac,coafez,etc. sad
Mentionez ca nu ma imbrac dupa un anumit stil,ci dupa cum e moda si ce se poarta foarte mult. >:
Dati-mi niste idei de costumatii dragute si acceptabile, nu ceva prea "tzanchi" laughing)
[FUNDAAAAA]

2 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Incearca o fustita din imitalie de piele closh, o camasuta asortata, un dres negru, iar in picioare o pereche de alerini sau de cizme in functie de anutimp! bafta:*

| Carmen27 a răspuns:

O camasa alba va fi intotdeauna la moda. big grin