| Zuzix_3861 a întrebat:

Buna tuturor... As vrea sa va intreb ce parere aveti despre rochia de culoare neagra la un banket. Mie una mi se pare eleganta, dar colegele mele zic ca negrul e de baba, ca e naspa etc. Eu mi am luat o rochita neagra, acoperita de paiete negre happy, iar reactia lor cand au auzit faptul ca e neagra m-a cam descurajat. Ce ziceti? Funda, la restul vot. Have a nice day! :*

Răspuns Câştigător
| escapism a răspuns:

O rochie neagra mereu este vazuta ca fiind o rochie eleganta, atragatoare. Nu toata fetele sunt increzatoare pentru a purta o astfel de rochie, tu vei da dovada de multa putere si le vei arata tuturor ca esti stapana pe tine...cat din reactia colegelor tale pot intelege ca sunt un pic cam invidioase sad Insa tu stai linistita ai facut o alegere foarte buna in privinta rochieiwinkingnu trebuie sa iti faci probleme referitoare la reactia celor din jur happy singurele griji pe care trebuie sa ti le faci sunt cele legate de accesoriile pentru rochie; poti sa optezi pentru un plic de culoare neagra dar sa fie foarte elegant, iar daca vrei sa fi o adevarata diva si sa-i uimesti pe toti cu tinuta ta poti sa alegi niste accesorii negre + rochia neagra si sa iti iei o perechie de pantofi cu platforma (daca nu te incomodeaza)sau poti sa alegi o perechie de balerini de culoare roz bombon happyo sa fie o tinuta superba chiar ca o sa arati ca o divahee heedeoarece la rochia si accesoriile de culoare neagra le pui o pata de culoare foarte stridenta vei iesi cu siguranta in evidenta! distractie placuta la banchiet... sper sa iti fie de folos sfaturile mele Have a nice day too! :*

30 răspunsuri:
| Nynna a răspuns:

Pai daca tie iti place si arata frumos imbracata de tine atunsi poarta-o. sper ca te-am ajutat.