| whiterose26 a întrebat:

Buna tuturor.Ati folosit vreodata vopsea de par pe sprancene? Eu sunt vopsita blonda, iar sprancenele mele sunt saten deschis, insa cu culoarea lor naturala arat f.stearsa, asa incat mi le-as vopsit mai inchis, saten inchis sau negru, si nicio vopsea de sprancene nu mi-a prins mai mult de 2 zile. Daca ati folosit vopsea de par in ce amestec ati folosit-o? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| Jerrry a răspuns:

Risti sa ramai fara sprancene daca folosestihee hee Te sfatuiesc cel mai bine sa folosesti un creion pentru ochi maro daca zici ca esti blondabatting eyelashes e mult mai bine asa si in sigurantahee hee

Bafta big hug Te pup :*

1 răspuns:
| Dey_1617 a răspuns:

Buna.este special vopsea pentru sprancene, si e super buna.Eu cred daca vei folosi vopsea de par o sa le arzi, sau mergi din intamplare la un coafor si intreaba daca se poate da cu vopsea de par:d
Sper ca te-am ajutat:*:*
Funda?