| Ionelarebela a întrebat:

Buna tuturor. cum este tunsa daniela in poza http://www.pozata.ro/......blonda.jpg imi place foarte mult pentru ca este si lung si fara volum si sunt foarte multe fete tunse asa :X:X.

Răspuns Câştigător
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Este in scari, filat si da in spate vine in V.Si este intins cu placa happy

4 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Tunsa in scari de la nas, si este indreptat.

| veveroi a răspuns:

Cred ca este filata.cu gherute. si nu pot sa-mi dau seama daca la spate e in V sau drept.thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Fury a răspuns:

Am vazut si eu asa la o fata pe strada. mie mi se pare ca este tuns in scari(nu stiu sigur ca nu se vede f bine in poza) cu carare pe mijloc