| kenzydanna a întrebat:

Buna tuturor, daca dati Shakira la google image, o vedeti in majoritatea pozelor pe ea cu parul creț, deci cum sa obtin si eu asa ceva, fara frezer(parul meu e infoiat si un pic ondulat)propune-ti va rog videouri sau instructiuni detaliate, mersi mult)dau fundita.

2 răspunsuri:
| xxdeeaxx a răspuns:

Daca il vrei cret, dupa ce faci bae sa bagi multa spuma in par, iar apoi sa astepti sa se usuce. daca vrei sa ai onduleuri te speli, bagi spuma, iar apoi cu o perie patrata il pieptini, ajutandu-te de feon sa il usuci. (tii feon-ul pe suvita pe care o pieptini)... dar poti sa pui parul si pe bigudi-uri mari...

| ANAYH a răspuns:

Pai exista produse care te ajut sa ai parul asa, o spuma de par sau cu gel dupa ce il ondulezi si apoi cu fixativ...