| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Buna tuturor!

Fetele, baietii ziceti-mi si mie un parfum de barbati misto sa miroase bine si sa tina si daca ar fi un set incluse cu parfum gel de dus mai multe. Ce marca stiti asa buna daca puteti sa imi dati si un linq.

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.amway.ro. Amway are parfumuri foarte faine, si pentru fete si pentru baieti. Pt baieti, "Tolsom", pe care il gasesti si in varianta de set, e cel mai scump, dar si cel mai tare. Isi merita banii pe deplin. Si in comparatie cu alte parfumuri de firma, e mai ieftin. Si, daca vrei sa il cumperi cu un oarecare discount, poti sa ma contactezi.

| darrio2007 a răspuns:

Malizzia uomo.In jur de 50 lei.

| covexrobu a răspuns:

Eu prefer parfumul : Aqcua di Gio si BLV BVLGARI. Astea se gasesc doar separat. Eu pe acestea le folosesc. Daca ai nevoie de aceste parfumuri da-mi un PM si te ajut. Eu nu vand dar stiu pe cineva care vinde.

| FineBroAndy a răspuns:

Pai eu folosesc Brut si Crossmen.Crossmen-ul il am de 1 an jumate si nu inceteaza sa ma uimesca. Miroase super si se mentine.Si brut are un miros puternic si se mentine foasrte mult(sunt baiat). Succeswinking

| cmm a răspuns:

HUGO BOSS, parfum -apa de toaleta şi after shave,, boss"" nu poti da cres cu asta, daca ai peste 17 ani si până in 70 de ani! link? parfumeria.ro

| KeepCalm a răspuns:

1 Milion de la Pacco Rabanne

| pikco a răspuns:

Cel mai Tare parfum ever pentru barbati

http://www.justascent.co.uk/......%20men.jpg