| Claudia389 a întrebat:

Iara eu!
Am nevoie de ajutorul vostru vreau sa ma tund asa https://www.google.ro/......ps?/search
Dar imi este frica, nu stiu daca imi va sta bine pentru ca eu sunt plinuta la fata am gusa aia si obraji aia si imi este frica, poate nu o sa imi stea bine!
Ce sa fac? Un sfat?
Fundita :(

Răspuns Câştigător
| Azazea a răspuns:

Da, asta e mai draguta frizura, e mai feminina, poti incerca ^^
si da, sunt fana kpop

3 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Eu zic sa nu te tunzi, ca sa iti stea bine cu freza aia ( ca fata) trebuie sa fii foarte draguta la fața, altfel vei arata ca un baiat. Ai spus ca esti si plinuța, eu ti-as sugera sa nu te tunzi, dar pana la urma este alegerea ta ^^
Oricum Jiyeon avea peruca in poza, si ei ii sta mai bine cu parul lung decat cu freza aia big grin

| Claudia389 explică (pentru Azazea):

AAAA esti fan K-pop

| Claudia389 explică (pentru Claudia389):

Daca nu ma tund asa ce spui? https://www.google.ro/......ps?/search

| Azazea a răspuns (pentru Claudia389):

Da, asta e mai draguta frizura, e mai feminina, poti incerca ^^
si da, sunt fana kpop