| vreausafiecaminesaudeloc a întrebat:

Bună tuturor! Încerc de mai mult de o lună sa vând niște pantofi cu toc și niște cizme cu toc. Ambele articole sunt noi, drăguțe și elegante iar prețul este mic (în jur de 50 de lei) și negociabil. Unde aș putea sa le vând in afara de okazii și olx unde nu am reușit? Va rog sa mă ajutați cu niște sfaturi dacă știți alte site-uri sau niște magazine sa le cumpere?

3 răspunsuri:
| vreausafiecaminesaudeloc explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

N-ai citit mai sus ca am încercat pe olx și nu am reușit?

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru vreausafiecaminesaudeloc):

Nu cred ca exista un site pentru vanzari articole vestimentare second hand si/sau noi deoarece foarte multe persoane isi vand pe OLX productia.