| Aditzaaaa a întrebat:

Pe 26 aprilie, marti apare revista Bravo si da cadou un ceas din acela din cauciuc care se poarta mult si au vedetele[cine si-o cumpara stie despre ce vb] si vreau sa mi-o i-au dar nu stiu sigur daca merita acele ceasuri:-|. Credeti ca sunt bune si frumoase la pretul de 6, 99lei+revista?!

4 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Nu stiu ce sa zic,ia-ti-o,dupa aceea sa nu regreti,si eu sunt la fel, cand apar chestii noi la reviste si din astea, toti banii se dc pe eletongue

| fuckThisLife a răspuns:

Lol ca nu... unde ai vazut tu ceas bun a 5 lei... avand in vedere ca revista este 2 lei

| Cici4Mici a răspuns:

Poi tu iale si apoi vezi tu daca da ori ba.

| annk_6204 a răspuns:

Buna.Si eu am avut ceas de ala dar apoi cu timpul se strica.Pe moment merita cumparat.Eu nu cred ca au si vedetele adica port mereulaughing...era doar de reclamawinking. Poti sa-ti dai seama pentru ca ar trebui sa apara si la Tv cu ele.etc.