| bibydraguta a întrebat:

Buna tuturor sunt vopsita saten inchis spre negru si mi-as dori sa-mi fac suvite blonde peste saten inchis. oare ies suvitele blonde sau ies un portoaliu asa urat.astept cat mai multe raspunsuri multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor iesi suvitele blonde, dar trebuie sa ti le faci ca lumea, la coafor sau daca ti le faci acasa sa ti le faci cu staniol si sa astepti 30-45 min. Spor!

3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Vor iesi suvitele cu siguranta, daca ti le faci la coafor, daca le faci acasa s-ar putea sa-ti iasa acel portocaliu morcov, cel mai bine e sa le faci la salon.Bafta multa.

| addicting a răspuns:

Depinde ce vopsea folosesti, nu stiu sunt atatea saloane poti sa ceri un sfat de ex la grafitti te poti vopsi asa cum iti doresti pentru ca stiu ce vopsele folosesc adica din alea bune care nu se gasesc in magazine.
Dai un ban da iti iese ce iti doresti.
Bafta!kisspupicutzi

| bruneta20_8479 a răspuns:

Pentru a avea suvite blonde trebuie sa mergi la un coafor deoarece daca ti le faci acasa singura s-ar putea sa-ti iasa un portocaliu urat...happy