| LikeABossBaby a întrebat:

Buna tuturor:*:* va rog frumos sa ma ajutati si efortul vostru va fi rasplatit cu o fundita si un vot va rog din inima:X am 1, 55 inaltime si vreau sa ma ingras neaparat vreo 7 kg in trun timp scurt adica sa ajung la 50 kg va rog astept multe sfaruri diete alimente care ingrasa chiar si pastile...etc. va multumesc din inima >:*big grin

9 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Mananca chipsuri. cartofi prajiti in general prajeli dupa ora 6 seara. Te vei ingrasa foarte repede.hee hee
Pa, pa.

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Maninca tot timpul big grin mai ales cind stai la televizor sau la calculator. Nu alege produsele cu calorii putine. Deci mai putin efort fizic si mai mult maninca big grin
Succes

| ORGiGii_1610 a răspuns:

Dupa ce mananci stai un pic la soare.
Asta face ca organismul tau sa absoarba mai multe calori.
SucCesbig grin

| DiiXdii a răspuns:

Mananca mult la fastfood, pe la Mc, KFC, multe dulciuri lucruri facute in ulei si cu grasime, crede-ma vei lua redepe in greutate! Fundita?

| eugenl a răspuns:

Mananca mult si des si stai cat mai mult degeaba big grin

| bratzdeea a răspuns:

Sa te ingrasi e usor sa slabesti e mai greu.eu zic sa ramai la aceasta greutate sau dc vrei poti sa te ingrasi 2-3 kg.si ca sa te ingrasi mananca numai alimentecu multe calorii, grasimi. fast-fooduri etc

| GuBeeBăăi a răspuns:

Mananca foarte multe dulciuri, mai ales pufuleti, mergi la KFC, la Mc... la fast-food-uri... dar nu exagera prea tare

| adndreeaada a răspuns:

Buna,de obicei vad pe site oameni care vor sa slabeasca,iar pentru mine esti singura care vrea sa se ingrase,nu e ceva rau daca esti slabawinking Ai putea sa mananci prajit, dar nu in exces pentru ca nu face bine, dulciuri la fel nici ele asa de multe si sa mananci seara.Si paine, dar daca nimic nu merge inseamna ca nu poti sa asimilezi mancarea, si trebuie sa mergi la un control medicalwinking

| Deewtza_3796 a răspuns:

Pai iti recomand sa mananci dupa ora 18 mult, in fata tv... trebuie sa dea roade