| AlecSSyA a întrebat:

Vreau sa imi schimb tunsoarea.Eu am in minte o frizura, creata de mine si m-ar avantaja, pe internet nu am gasit poze, nimic.Deci vreau sa va rog sa imi da-ti un site, ceva cu ajutorul caruia pot realiza acea tunsoare deoarece atunci cand ma voi duce la coafor trebuie sa duc poza cu tunsoarea dorita.Va rog ajutati-ma.Mersi anticipat!:*

6 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Pe internet de obicei toate tunsorile sunt aranjate...

| BRoxana a răspuns:

Gen emo, rebel, pai atunci ar fi foarte filat si depinde de lungime...acum tu decizi, ca tunsori pe net gasesti cate vrei, depinde de forma feteihappy

| AlecSSyA explică:

Va rog, mai multe link-uri. Vreau cava cat mai indraznet, rebel, gen emo sau orice ca sa iasa in evidenta.Multumesc!

| lexony a răspuns:

Poftim, uita'te aici : http://www.codrosu.ro/......ei-2009/si aici :http://www.sepoarta.ro/......arta.html. Poate ti'am fost d folos.;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu un astfel de site, dar de ce nu incerci sa o desenezi sau sa pui pe cineva care se pricepe sa deseneze?