| Ralucax3 a întrebat:

Buna tuturor!. Vreau sa invat sa dau din fund adica "belly dance" si "twerking dance"... cum as putea sa invat?. + Vreau sa fac spagatul si sfoara imi ramane putin spatiu pana jos, dar nu vreau sa ma fortez sa-l fac... e adevarat ca daca esti mai grasuta [ adica cu putina sunculita ] nu merge.?

3 răspunsuri:
| rabbit2014 a răspuns:

Nu e adevarat, cu niste exercitii poti sa faci, vezi ca sunt pe youtube tutoriale. Belly dance este un pic mai greu dar la twerking e usor doar dai din fund, chiar azi m-am uitat la o compilatie de twerk pe youtube

| aumih16 a răspuns:

Da e usor twerking-ul cred ca il poate face oricine si ai fi uimita sa vezi baieti nu fete gay bisexuali sau transgenderi facand asa ceva poate ca e ciudat dar cam asa este din pacate sunt si baieti nu numai fete care fac twerking si il poti face indiferent cum arati grasa sau slaba intocmai daca esti grasa arzi cateva calorii foarte usor cu twerking-ul daca nu stiai asta de regula dansul te ajuta sa slabesti