| capshunicuta a întrebat:

vreau sa mi schimb culoarea parului. cam de 2 ani m-am vopsit bruneta. imi place mult dar as avea nevoie de o schimbare... m am gandit la un saten deschis, am gasit mai multe nuante de la diferite firme dar nu sunt hotarata. tin sa mentionez ca am tenul alb. as avea nevoie de cateva sfaturi si cateva link uri(daca vretibig grin) cu nuanta de vopsea. va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MonsterEnergy a răspuns:

Am vazut poza ta de profil.Nu cred ca ti-ar sta mai bine cu alta culoare.Ai putea doar sa-ti faci suvite. Poate cate una rosie in stanga si in dreapta.

| capshunicuta explică (pentru MonsterEnergy):

In poza de la profil nu eram vopsita de vreo 7 luni...am avut suvite rosii acum cativa ani si sincer nu imi place cum imi sta... acum am parul mai scurt decat in poza. va multumescbig grin