| ºPishcotº a întrebat:

Buna tuturor:)! Vreau sa va cer parerea. Care noanta de par vi se pare cea mai reusita dintre acestea doua?

http://freerangetalk.com/wp-content/uploads/2010/01/40_m iley_cyrus.jpg

http://www.disneybar.com/......0Stone.jpg

Si va rog sa-mi recomandati si o vopsea care sa nu afecteze mult parul(nu conteaza pretul)!

Mersi!:*

Răspuns Câştigător
| DulceCandy95 a răspuns:

Poi sincer m-am cosultat si cu niste prietene care sunt la mine acum si toate am zis culorea parului din poza cu Mileyhappy sincer... e moderna, e placuta, si teen, iar a doua m-i se pare stearsa. Si cea mai buna vopsea este Brilliance de la Schwarzkopf... o foloseste si mama si nu pare deteriorat, nuanta este asa cum o alegi si uniforma si da stralucire parului.:* kissess bafta. Fundita.big grin?

7 răspunsuri:
| Britney13 a răspuns:

Prima desi o urasc pe Miley

| Elena1994 a răspuns:

Buna!happy. Deci, e frumoasa si noanta de par a lui Miley dar mai buna este cealalta.nu cunosc vedeta.sau cred ca e prietena lui Alex din vrajitorii din Waverly place.presupun:d.deci da cred ca cea potrivita estea cea a lui Harper.:-). p. s.:fundita plshappy

| DE3a94 a răspuns:

Prima culoare e mai reusita.

| bsorynovidiu a răspuns:

Niciuna

| Matador a răspuns:

Aia.

| LonelyAngel_7189 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti alegi vopsea care o sa ti se potriveasca cel mai bine cu nuanta pielii si cu stilul tau happy! Cea mai buna vopsea care nu`ti afecteaza parul este Syoss ( sper ca te-am ajutat cu ceva! ) Mult noroc! happy

| gabriela_9415 a răspuns:

Euu zk ca aman2 sunt superbe dar...depinde ce ten ai thu, deci mie mi se pare ca a lui miley este mai faina! sau te poti fake cu un blond inchis iar spre varfuri poti cu o noanta mai inchisa parerea mmea. ok? ceauu si succes!