| crinamaria92 a întrebat:

Buna tututor,am nevoie de un mic ajutor din partea voastra,de ceva timp ma confrunt cu kilogramele in plus,sunt foarte plinuta, am 1.65m si 63 kg,nu am avut in viata mea asa multe kg, as vrea sa imi recomandati ceva ce sa imi asigure cu -5 intr-o luna, vreau sa slabesc 10-12 kg? astept opinii,sfaturi,va voi fi recunoscatoare, mercii:*

Răspuns Câştigător
| JustYourHeroine a răspuns:

Singurul raspuns pe care ti-l pot da este sportul! si anume :
http://www.youtube.com/watch?v=Cqu8Bmp6lu0
Pe mine m-a ajutat foarte mult! succes! bye!

| crinamaria92 explică (pentru JustYourHeroine):

Multumeschappyde vineri am intrat la regim, si vad ca nu am pofta mare de mancare.

| JustYourHeroine a răspuns (pentru crinamaria92):

Ma bucur! Mult succes tie!

7 răspunsuri:
| aditzsu a răspuns:

Tinete de sport zii de zii, tine regim. cu statu pe TPU nu o sa slabesti prea mult

| Skrillex49846 a răspuns:

Poti sa tii o dieta cu salaturi, fructe, legume, mancaruri fara grasimi, sucuri naturale, etc. happy
Sau poti sa te abtii de la dulciuri si carnewinking.

Sper ca ti-am fost de folos (:.

| Rumi a răspuns (pentru Skrillex49846):

"salaturi"?

| crinamaria92 explică (pentru Rumi):

Oare sunt bune?laughing))

| Rumi a răspuns (pentru crinamaria92):

Incearca laughing Poate dau rezultate mai bune decat cele originale laughing