| dodonika a întrebat:

Urmariti un show pacatos cum vi se pare bianca dragusanu?(Credeti ca se mai impaca cu Bote?)

11 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Este atat de falsa... tone de machiaj are pe ea. mi-as dori s=o vad si nemachiata.
eu am inteles ca ea l-a inselat. asa ca nu prea cred ca se vor impaca. am citit pe net ca botezatu a spus ca va lasa buna crestere de o parte si o va calca in picioare pe binaca daca se va intalni cu ea.

| Anemona a răspuns:

Eu urmaresc un show pacatos doar de dragul biancai dragusanu. mi se pare geniala si adorabila in ciuda comentarilor rautacioase.big grinda...eu chiar cred ca se impaca. u ai vazut ce mesaj i-a trimis lu bote la dansez? ca il iubestetonguesi el a zambithee heeasa ca sa fii sigura ca se impaca in cel mai scurt timp:X:X:X:

cat despre bianca.best frate:Xo ador

| Anemona a răspuns:

Http://dansezpentrutine.protv.ro/......ideo/37071

uite filmuletzu asta ce reactie are catalin:X:X:X:

se impaca 100%... ti-am mai dat un raspuns mai sus:D:D:P...imi dai fundita te rooog;)

| Razvan a răspuns:

Tipicul pitipoanceioh go on
Ea si cand plange, plange cu lacrimi de silicon.Ma asteptam la mai mult de la Botezaturaised eyebrows
Sper sa nu se mai impace cu eahappy

| maduuuu a răspuns:

Daca te-ai uitat la Dansez pentru tine in seara in care Catalin a fot eliminat ai fi vazut cat de mult s-a bucurta sa o vada pe Bianca urandu-i succes.Sunt sigura ca se vor impaca.

| Nu conteaza a răspuns:

Nu, nu urmaresc dar nu vad ce... te doare pe tine adica treaba lor thinking deja a fost ultramediatizata cearta lor. Mai lipseste sa facem sondaje de opinie p TPU

| HinnaBunneh a răspuns:

Mie imi place de bianca si mi-e mila de ea sigur se impaka cu el happy

| Doa'Do a răspuns:

Si eu urmaresc un Show Pacatos.Nu de alta, dar la ora aia este singura emisiune la care m-as uita inainte sa adorm.Sincera sa fiu, situatia nu ma prea intereseaza, dar m-as bucura sa-si rezolve neintelegerilehappy Sunt sigura ca si Bote, cat si Bianca au gresit! Deci... ar fi frumos daca s-ar impaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se mai impaca. Bianca e sub papucul lui total iar el stie acest lucru Acum nu il mai fascineaza. Ar fi putut sa se impace daca avea o atitudine mai indiferenta fata de el dar asa ...La 27 de ani ar fi trebuit sa stie cum sa recucereste un barbat. In orice caz nu cu lacrimi si suspine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca se vor impaca, imi place bianca dar ar putea face mai multe in cadru emisiunii

| le.cocaine a răspuns:

Urmaresc un show pacatos... Hmm nu cred ca se mai impaca, Bianca se da prea ranita. nu:p