| Aandre a întrebat:

Buna!
V-as ruga si eu sa imi dati un sfat:eu am parul lung(pana cam pe la buric)si in primavara mi-am facut calota, ca sa intelegeti mai bine:sunt tunsa bob pe deasupra si dedesubt am parul lung si parul meu nu este nici cret nici drept asa ca daca vreau sa-l tin desfacut trebuie neaparat sa-l intind cu placa si nu vreau acest lucru pentru ca o sa se deterioreze foarte rau, si acum vreau sa stiu daca il mai pot tunde in vreun fel ca sa-l pot tine si eu desfacut.
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Battery a răspuns:

Eu m-as tunde in scari, asa parul o sa iti fie ondulat usor. O sa arate super.

| biancutza99 a răspuns:

Lasal cat de lung vrei tu,si poti sal intinzi cu placa,poti chiar si sa-l faci cu uscatorul, trebuie doar sa folosesti samponul syoss o sa ti se arda mai putin, crede-ma am si eu parul ca tine si daca vrei poti sa folosesti si balsamu si masca de par syoss si nu se arde deloc poti sa incerci...