| Ameliedream a întrebat:

Buna v-ati cumparat cumva slim and lift de la top shop? e bun? ofer funda cat mai multe pareri

2 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Buna,eu nu am avut acel corset,dar am folosit ceva asemanator,numai ca erau ca niste chilotei cu talie f inalta pana la bust.Un mare inconvenint,e ca atunci cand trebuie sa te duci la toaleta,se da foarte greu jos,mai ales modelul pe care il vrei tu, e foarte fix, si te chinui mult.Insa,sa stii ca iti apltatizeaza abdomenul, si te fac foarte supla.Eu am purtat o astfel de lenjerie pana in mai-iunie, dupa imi era prea cald cu ea.Acum am renuntat definitiv,si am mai slabit putinbig grinDaca ti-l iei pentru ocazii e foarte bun,dar purtat zi de zi e cam incomod,si creeaza dependenta, crede-ma, dar efectul zic eu ca e garantat.te arata intr-adevar mai supla in zona abdomenului

| sociopath a răspuns:

Mama nu are Slim&Lift original ci o facatura dar este destul de bun, chiar a facut-o sa para putin mai slaba.