| anonim_4396 a întrebat:

Va place Ema din Next Top Model? Mie sincer mi se pare mica, draguta, frumoasa, dar sincer e prea mica! nu e facuta pentru asta si din ce am vazut ca se va da in urmatorul episod, se mai si bate cu altele. Mie imi place Roxana si Inga. Dar voua?

14 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Au dat`o afara pe preferata mea. Au pastrat`o in schimb pe negroaica aia de Lucia, parca. Care e o mahalagioaica, se ia in gura cu toate, si sincer, nici frumoasa nu mi se pare. happy

Si nu e vina Emei, e vina aleia ca este prea invidioasa happy.

| bianca9422 a răspuns:

Emma e preferata mealove struck

mie mi se pare ca are trasaturi frumoase

roxana e cea casatorita nu?
e draguta dar are ochii cam mici

Inga nu imi place

Sara e cea mai insuportabila fiinta din lume
cred ca la asta esti de acord cu mine

| evelynne a răspuns:

Roxana e preferata mea. Mi se pare cea mai frumoasa nemachiata, are trasaturile f. frumoasehappy

| AndaWest a răspuns:

E mica si a dracu de asta se bate cu altelelaughingdeci e preferata mea

| Alexandra. a răspuns:

Emma... nu este mica. Nu stiu de ce toata lumea zice ca este mica. Da, intr - adevar, are 16 ani, dar gandeste foarte matur. Ce sa zic, mie imi mai plac,, pisicelele '' si Inga.

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Mie imi place la nebunie Emma.Nu stiu de ce zic toate ca e mica.E foarte matura.E draguta si arata bine deci cred ca ea ar trebui sa castige si asta sper.

| nanalicious a răspuns:

Mie madalina imi place

| loryM_5129 a răspuns:

Emma e cea mai frumoasa, preferata mea si sper sa castige...nu prea conteaza ca e mica

| stef112 a răspuns:

Ema este preferata mea.
:X Are cineva id ei?

| mykydutza001 a răspuns:

Mie imi place otiliahee heee cea mai draguta de acolohappy

| KidNormal a răspuns:

Eu una o iubesc pe Emma topul meu:
Emma
Roxana
Alexandra
Madalina
si Laura

| DeniiMirii a răspuns:

Mie-mi place Otilia.Merita sa castige.\m/

| xStefyx a răspuns:

Mie imi place Roxana si Ema.

| BaBySs a răspuns:

Ema si Otilia sunt preferatele mele. Inga si Roxana. hmm. nu'mi plac :d