| teoodora02 a întrebat:

Va rog ajutatima..Stiti ca la unele coafuri ..se poate adauga un batic rasucit in genul betitei? Va rog vreau mai mult videoclipuri..De ce vreau ajutorul vostru? pentru ca vreau sa imi schimb lookulhee hee, multumesc!

1 răspuns:
| elllaaa a răspuns:

Pai ai putea sa iti las parul desfacut si sa iti pui acea bendita din batic sau cum ai spus tubig grin ca si cum ar fi o cordeluta.sau poti chiar sa iti prinzi parul in coada il tapezi usor si pui bendita ca cordeluta va arata draut.:*fundapuppy dog eyes