| FashionVictim93 a întrebat:

Buna. Va rog daca puteti sa imi recomandati un bbcream care ar putea inlocui bbcream-ul de la Cristina Ich sau unul cat de cat asemanator ca textura la un pret mai accesibil.
Bbcream-ul de la ea mi se potriveste ca nuanta.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lucianMKSro a răspuns:

Boys n Berries Skin Filter in nuanta Natural Beige

Daca ai nevoie de mai multe informatii despre cum sa alegi un BB Cream bun iti recomand sa citesti articolul asta https://makeupshop.ro/blog/despre-bb-cream-cc-cream

1 răspuns:
| emmalovegood a răspuns:

Nu stiu cum e cel de la Cristina Ich, dar ti l recomand pe cel de la Avene cu spf