| 123321998896768 a întrebat:

va rog sa ma ajutati urgent! am cumparat un pachet prin sms de 30 diamante la lady popular dar va rog sa-mi spuneti cum le platesc? ca nu mi-au venit pe factura acolo scrie si o taxa ceva oare am platit? sau va veni factura? dau fundita! ajutor! scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAi daca ai cumparat prin sms, inseamna ca ai platit tot prin sms. Adica, un pachet cu x diamante costa y euro!big grin Cam asa ar venithinking