| anonim_4396 a întrebat:

Buna va rog spuneti-mi si mie cum se numesc spray-urile sau samponurile colorante pentru par si ce culori is happy (fundita)

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Sprayuri pentru par se numesc sunt multe culori. Poti gasi multe pe acest site http://www.cadouriok.ro/subcat_93_1_spray-uri-de-par-colorate.htm, sau poti lua din supermarket dar sunt mai putine culori

| stweety10 a răspuns:

Eu am un sampon de la Kallos, cu reflexe gri, dar la mine se vad mov. Nu coloreaza parul in totalitate, merge doar pe par blond. Altele nu mai stiu.