| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, sunt din Timisoara si am rugamintea sa imi spuneti, unde pot gasi exact, magazinul LA PALOMA, in zona Dacia. Daca imi puteti localiza pe harta ar fi perfect!
Multumesc, si sa nu uitati ca dau funda!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba pe la taximetristi.Trebuie sa fie unul care stie.O zi buna!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Uite aici un link. Sper ca s-a copiat bine.

Sursa:https://www.google.ro/......15z/data=! 4m2! 3m1! 1s0x0:0x6439512b37c8636a

| darrio2007 a răspuns:

Al doilea cu copy/paste.

| AnonimGirl010101 a răspuns (pentru darrio2007):

Iti multumesc pentru raspuns... dar nu e ceea ce caut eu. Tu, intr-adevar mi-ai localizat pe harta magazinul " La Paloma", dar nu din zona dacia, ceea ce nu imi este de folos.

| darrio2007 a răspuns (pentru AnonimGirl010101):

In intrebare ai scris in zona Dacia.Ok, daca te-ai razgandit intre timp este problema ta.O seara de duminica placuta!

| AnonimGirl010101 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu ai inteles... Eu am cerut magazinul "La Paloma" localizat pe harta, in zona DACIA. Dar tu, ceea ce mi-ai localizat, NU ESTE in zona DACIA... deci nu ma ajuta. O zi buna in continuare!

| darrio2007 a răspuns (pentru AnonimGirl010101):

Asa e.M-am luat dupa Google Maps.Dar in zona Dacia(pe care am gasit-o acum) nu apare La Paloma.Ma trimite tot in zona pe care ti-o dadusem deja.Imi pare rau! O zi buna!

| AnonimGirl010101 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu e nici o problema! happy Asa am cautat si eu, tot cu google Maps. Nu apare nimic in zona Dacia. Dar sunt mai mult ca sugura ca este un magazin acolo... Dar asta e. pana la urma ma voi descurca eu! Multumesc oricum pentru ajutor! O zi faina!

| darrio2007 a răspuns (pentru AnonimGirl010101):

Intreaba pe la taximetristi.Trebuie sa fie unul care stie.O zi buna!