| BiancaDuta a întrebat:

Varul meu e fan naruto si are vrea sa-si faca parul ca saske.are parul destul de lung.cum si-l poate arnja sa ii stea ca lui sasuke?

9 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

Bun... probabil o sa doara, dar asta e adevarul. in cel mai probabil caz, nu o sa poata niciodata, si iti si spun de ce. Pentru inceput, trebuie sa ai tipul de par potrivit... nu ma pricep, dar in orice caz, trebuie sa fie influentat de atmosfera asian, ca sa nu fie curly, gras si alte chesti din astea, ci doar flat, avand o inclinatie spre spiky. In al doilea rand, cel putin in Romania. nu incerca la frizer sau stilist cu poze si chesti de gen. habar nu au cum si o sa iti faca doar o caricatura tampita. Cel mai likely este sa te duci in Japonia la un salon specializat in frizuri anime style, pentru ca acolo se gasesc profesionisti in acest domeniu. sau pur si simplu cumpara-i o peruca de pe net si gata

| BiancaDuta explică (pentru Ichigo):

Paaanna-n japoniaaaaaa....mai bine peruca..sau sa se multumeasca cu caricaturile noastrelaughing

| BiancaDuta explică (pentru 21ndstillachild):

Stii cum sau nu?rolling on the floorrolling on the floor

| 21ndstillachild a răspuns (pentru BiancaDuta):

Sa si dea cu fixativ in cap si apoi sa si puna o bentita d aia(((

| lucky_6605 a răspuns:

Frizeria iti spune ceva?

| ingerashmyk a răspuns:

Sa se duca la frizerie cu poza lui sasuke si acolo poate ca il ajuta

| Gangstaass a răspuns:

Sa se duca la frizerie cu o poza ca a lui sasuke

| CM6YRE a răspuns:

N-are cum i trebuie stilisti foarte buni