| Andreea_7045 a întrebat:

Vineri am banchetul de clasa a VIII-a si mi-am cumparat o rochie de un mov desul de inchis, din satin...si nu stiu cu ce culoare sa o asortez. Adica nu stiu pe ce culoare sa-mi iau sandaele si plicul. App.rochia este destul de eleganta.Eu m-am gandit ca ar merge argintiu, dar nu sunt sigura.Astept raspunsurile voastre! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Roshketz a răspuns:

Negru, clar! si merge si ceva stralucitor daca nu vrei sa fie monoton big grin

4 răspunsuri:
| Balboa a răspuns:

Bej. e o combinatie f trendy.

| inutzza21 a răspuns:

Negru- cea mai eleganta culoara... Daca alegi argintiu, parerea mea e ca in combinatie cu satinul o sa fie prea strident.

| nickolleeee a răspuns:

Pai un mov inchis merge bine cu o sandala ce contine ceva argintiu incearca sa iti iei bijuterii din argint.vei arata splendid
mic sfat negrul de obicei imbatraneste si daca spui ca rochia este destul de inchisa atunci ce ti-am sugerat mai sus e perfect distractie placuta!

| Andreea_7045 explică:

destul*, sandalele*