| Rachel1 a întrebat:

voi ati folosit produsele lady's? Daca da cum vi s-au parut?

5 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Sunt ok,si la pret si la calitate.
daca unii spun ca nu se compara cu avon sau oriflame,nu stiu, dar eu am auzit si mi se par la fel de bune,(bine, nu chiar toate)
parfumurile sunt frumoase si chiar perisistahappy
daca vrei sa aflii mai multe cauta pe youtube NoiSuntemLadys sau cam asa si da pe canalul lor...

| BlackD a răspuns:

Un catalog ca sa fie, cam asa mi se par mie produsele de acolo. Au preturi mici asta e avantajul in rest.

| Mariuuuk a răspuns:

Sunt bune, dar nu se compara cu avon.

| alexia4u a răspuns:

Buna! produsele sunt ok, daca e s o iei dupa raportul calitate-pret, se merita, dar nu toate si oricum lady's nu se compara cu Avon sau Oriflame.

| vladutzzza2 a răspuns:

Da,sunt ok! insa cele mai bune mi se par cele de la oriflame!