| guess99 a întrebat:

Voi cum va bronzati mai frumos si mai repede? Cu ulei de masline, unt de cacao, beta-caroten sau alte produse? :*

2 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Cu unt de shea.nu numai ca bronzeaza, dar si hidrateaza in acelasi timp.
il poti gasi in cantitati mai mari(in jur de 500 g)la magazinul l'occitane.
mi se pare ca acest magazin este in sensi blu(nu ma intreba de ce ca nu stiu)
stiu ca e unul in sensi-blu-ul din sun plaza sau de la unirii.

costa in jur de 120-130 lei.dar merita deoarece are un efect ghenial asupra pielii.

eu vreau sa imi iauhappy
sper ca te-am ajutat. funda pls?happy

| Wantyouback a răspuns:

Si uleiul de masline e foarte bun. Crede-ma am stat azi la bronzat si m-am dat cu ulei de masline, tenul meu este masliniu. Foarte frumos ten. Uleiul de masline, asculta la mine.