| curcubeulfaraculoare96 a întrebat:

vr si eu un look nou sh m`am gandit la o frizura emo:X...si nu ma pot hotara...va rog un sfat:X

vr si eu o frizura emo si nu ma pot decide:((va rog niste sfaturi:X:X

http://images.google.ro/......tp?/imgres

4 răspunsuri:
| Allegria a răspuns:

Gandeste-te mai intai ca noua frizura trebuie sa te avantajeze.pentru frizura emo e preferat brunetul sau blondul. daca vrei neaparat"Emo"si daca crezi ca nu iti sta vine, opteaza pentru un breton mai lat.sau chiar stiulul cleopatra cu breton din "mijlocul capului"e sexybig grin

| AirănMeidăn a răspuns:

ce vremuri...ce vremuri

| AcuddlyToy a răspuns:

Daca vrei sa ai"frizura" emo, trebuie sa te si imbraci emo.e un stil, deci mai bine stai pe stilul tau.Emo e un stil pe care nu toti pot sa-l poarte, e vorba de sentimente si de singuratate.